Santoro London - Pouzdro na brýle - Gorjuss - Sugar and Spice

Produkt nemá žádné parametry.

Velmi hezké provedení

• , zakoupeno v Peripetie.cz

Nádherné pouzdro, které jsem si koupila sobě pro radost. :-) Pro zn. Santoro mám slabost, vždy jsem se zbožím maximálně spokojená. Pouzdro je sice menší, a tak větší sluneční brýle se do něho nevejdou, ale při běžné velikosti slunečních brýlí není problém. Za mě určitě nadšení.

Produkt nemá žádné parametry.

Stylový doplněk v podobě pouzdra na brýle Sugar and Spice od firmy Santoro London, z kolekce Gorjuss. Pevné, praktické a skladné pouzdro poskytne ochranu Vašim dioptrickým brýlím a zároveň Vás bude skvěle reprezentovat. Toto pouzdro se v útrobách Vaší tašky či kabelky jistě neztratí.

Velmi hezké provedení